Navigation

Sınırsız Fındıkzade Aktif Pasif Gay

istanbul escort

Model Detayları

  • Kayıt Tarih: 1 Kasım 2019 15:04
  • Bitiş Tarihi: This ad has expired

Model Açıklaması

Bir insan ne olacağı küçük den beli olurmuş benim gibi. Bende sizlere hizmet vermem için gelmişim bu dünyaya. Ben Fındıkzade Aktif Pasif Gay olarak sizlerle beraber olmanın keyfini çıkarıyorum.

Sizlere sunmak istedim bir birinden özel seksi geçeliklerimle aklınızı almayı bu güne kadar böyle bir gece yada bir saat bile olsa unutmanız mümkün değil. Beylerin herzaman içlerinde azda olsa bir ibnelik var.

Sınırsız Fındıkzade Aktif Pasif Gay

Nereden biliyorsun diyorsunuz ama kendimden yola çıkıyorum çok kolay oluyor benim için. İkitane kör varmış bir gün beraber köfte yemeye gitmişler. Ortaya iki opsiyon köfte söylemişler körün birtanesi diğer köre sen köfteleri cif cif yiyorsun demiş.

Diğer kör nereden biliyorsun demiş kendimden pay biçiyorum diyerek çevap vermiş. Benim işimde buradan yola çıkıyorum. Aktif Pasif Gay Fındıkzade semtinde oturuyorum sizleri kendi evimde misafir etmek isterim tabiki sizlerde isterseniz.

Ben oldukca temiz bir okadarda bakımlıyım karşımdaki beylerden de aynı şekilde temiz ve bakımlı olmalarını istiyorum.

Çok birşey değil bakarsanız her kezin olması gereken şeyler. Çok da dile getirmek istemiyorum.

Anal Fındıkzade Aktif Pasif Gay

Kendini bilen bir insan dan beklemen gereksiz geliyor ben sizlerle beraber olmadan önce ikimiz beraber banyo bile yaparım.

Hen banyoda seks de güzel oluyor her kez bunu kabul etmezler ama bende serbes. Buradan yola çıkarsanız beni hemen arayın buluşalım güzel bir seks sizleri bekliyor.

 

 

Listing ID: 7035dbc17f43096a

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

4